Yaşanan hastalık nedeniyle yatarak tedavi olmak zorunda olan hastalar için olarak tasarlanan hasta yatakları, yatan hastaların yaşam kalitesine artıran özel yataklardır. Hastanın ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde karşılayabileceği donanımlı hasta yatakları üretimi, satışı ve kiralanması hizmeti veriyoruz. İleri teknoloji ile ürettiğimiz hasta yatağı modelleri üstün özellikli ürünlerdir. hasta yatağı hastanın sürekli yatmaktan dolayı ortaya çıkan tüm sıkıntılarına son vermek ve rahat ve konforlu bir hayat sürebilmesi ile için dizayn edilen özel yataklardır. Hasta yatakları hastanın yaşam standardını yükseltirken hastaya bakan kişi içinde büyük kolaylık sağlayan özelliktedir. Hastanın hareket ettirilmesi, yemek yemesi, tuvalet ihtiyacı gibi temel ihtiyaçları hastaya bakan kişi tarafından giderilir ve oldukça sıkıntılı ve zor bir durumdur. Hasta yatakları tüm bu ihtiyaçların giderilmesinde büyük kolaylık sağlayacaktır.Image result for hasta yatağı

Hasta Yatağı Kullanımı Avantajları

Hasta yataklarımız pek çok kullanım avantajı ile özel olarak üretilir. Hastada uzun süre yatma sonucu oluşan bası yaraları için özel olarak dizayn edilen havalı hasta yatakları hasta yaralarının oluşumunu engelleyen ergonomik yapıda ürünlerdir. Oluşan hasta yaralarının daha hızlı iyileşmesi için özel sistemler ile donatılmıştır. Sürekli yatan hastalar sıkıldıklarından sık sık yan dönmek ya da oturmak isterler hastaya bakan kişi için bu güç isteyen zor bir durum olur. Oysa hasta karyolası motorlu yapısı ile tek bir düğmeye basarak hastanın istediği yöne dönmesini ve oturmasını sağlayan yapıdadır. Hatta özel sistemler ile hazırlanan hasta yataklarımız tuvalet sistemi olan lazımlıklı yataklar olarak tasarlanmış olup hastanın tuvalet ihtiyacını kolaylıkla giderebilmesini sağlar.

Hasta Yatakları Hizmetlerimizin Ufak Detayları

Hasta yatağı üretimi, satışı ve hasta yatağı kiralama hizmetleri veriyoruz. Uzun yıllardır hasta yatağı alanında hizmet veren firmamız hastaların ve hastaya bakan kişilerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla hizmet sunar. En kaliteli malzeme ile ürettiğimiz hasta yataklarımız garantili ve güvenli ürünlerdir. Firmamız aracılığı ile yatan hastanız için istediğinize göre satın alma ya da kiralama hizmetimiz ile hasta yatağı sahibi olabilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları konusunda uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Hasta yatağı için internet sitemiz aracılığı ile ürünlerimizi inceleyip bilgi alarak satın alma veya kiralama yapabilirsiniz.